Ucuz Limon Al

04 Ağustos 2014   |   0 Yorum

Kredi kartı kullanma riski yok Sürat Kargo ile kapınıza gelen limonunuzu görüp parasını öyle ödüyorsunuz.Dalından kapınıza ulaştırıyoruz.

Şuan için 10 kiloluk kasalar halinde satışa sunuyoruz.Toplu alımlar için iletişim formuna telefonunuzu bırakırsanız sizi arayacağız.

UCUZ LİMON SİPARİŞİ İÇİN TIKLAYIN

Limon kesilip suyu çıkarldıktan sonra, limon suyu mutfaklarımızda geniş kullanım alanına sahiptir. Çorbalarda, salatalarda ve salata soslarının hazırlanmasında, şerbetli tatlılarda şerbetinin hazırlanmasında, marmelat ve reçel yapımında, evde peynir yapımında sütün kestirilmesinde, közlenmiş patlıcanların kararmamasında, bamyanın saylanmamasında, baklaların ve mantarın kararmamasında, sarma ve dolmaların hazırlanmasında, enginarın saklanmasında, balık yemeklerinde, meze yapımında, çeşitli güzellik iksirlerinin yapımında ve limon diyeti programlarında, mutfak eşyalarının temizliğinde, yemek sodası ile birlikte diş parlatmada, çillerden kurtulmak için maskelerin hazırlanmasında, limonata yapımında, çeşitli dondurma, kek, pasta yapımında, maden suyu ile birlikte hararet kesicilikte, nane limon ile birlikte çeşitli rahatsızlıkların giderilmesinde ve daha pek çok alanda kullanılır.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum Gönder


guvenlik


Bölgeler ve Şehirler
Ad Soyad 

Telefon