Muz Sipariş Etmeden Bilmeniz Gerekenler

02 Ekim 2013   |   -2 Yorum

Neden yerli muz?

Türkiyeye dışardan gelen yani ithal muzlar Guatemala, El Salvador, Nikaragua, Honduras, Costa Rica, Kolombiya ve Eguador gibi ülkelerden gemilerle gelmektedir. Buradan gemilere yüklenen muzlar 35 ile 50 gün arasında gümrüklere gelmekte ve buralarda belli bir süre bekledikten sonra 65 ile 80 gün arasında tüketiciye sunulmakta, muzun tazeliği gitmekte ve mineralleri azalmaktadır. Anamur Muzu ise bahçelerden toplandıktan sonra en fazla 10 gün içerisinde tüketiciye sunulmaktadır. Bu yüzden anamur muzunun tadı ve kokusu diger muzlarda bulunmamaktadır.

Sitenizin avantajları nelerdir?

Sitemiz Anamur muzu Satışında Aracıları ortadan kaldırarak Muzu Üreticiden size ulaştırmaktadır.Ayrıca Online Satış yapan sitelerden farkımız ise Kargo ücreti tarafımızdan ödenmektedir.Siz sadece muza para ödersiniz kargo ücreti bizden..

Siparişim ödemeyi yaptıktan sonra kaç gün içinde elime ulaşır?

www.anamurmuzual.com   siparişinizi vermenizden 1 gün sonra kargoya teslim edilir. Anamur Muzu siparişinizden itibaren En geç 2-3 gün içerisinde size ulaşır.Sürat kargo ile kapıda ödeme sistemi ile çalışıyoruz.Buda kredi kartı ile ödemeyi riskli olarak görenler için kolaylık olmaktadır.

Ayrıca Sipariş verirken Muzun Özelliği hakkında not bırakabilirsiniz.Muzu kaç gün sonra tüketmeye başlayacağınızı ve kaç gün içerisinde tüketeceğinizi belirtirseniz göndereceğimiz muzu ona göre seçeriz Anasayfadan Muz siparişinizi verebilirsiniz.

Anamur  Muzunda hormon var mı?

Muz meyvesi hormon kabul etmeyen bir meyvedir.

Muzlarınız nasıl sarartılıyor?

Tüm dünyada oldugu gibi çağın teknolojisini kullanarak etilengazı ile sarartılmaktadır.

Anamur muzu nasıl saklanmalıdır?

Muzun tropikal iklim meyvesi olmasından dolayı serin ortamlarda kararma yapacaktır.Bu sebeple bu meyveyi buzdolabında veya ortalama 6-8 derecenin altında sıcaklıkların oluştuğu ortamlarda saklamaktan sakının.

Dikkat Muzu Kesinlikle Buzdolabında saklamayınYorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum Gönder


guvenlik


Bölgeler ve Şehirler
Ad Soyad 

Telefon